Алмазна мозаіка та картини ЗНИЖКИ Вишивка камінням Картини РОЗПРОДАЖ 50% ЗНИЖКА

Картини за номерами – це набори для розфарбовування фарбами контурних ділянок на заздалегідь підготовленій основі (полотно, дерево, картон). Кожна ділянка пронумерована і відповідає певній баночці з фарбою. Зазвичай, картини розмальовки йдуть з акриловими фарбами, що швидкосохнуть, на водній основі. Насиченість та глибина їхнього кольору забезпечує ефектний зовнішній вигляд готових полотен. Що стосується колірної гами, у наборі повністю готові до роботи комплекти фарб необхідних відтінків у потрібній кількості. Палітра ідеально підібрана під сюжет картини в оригіналі, а від виконавця потрібно лише уважно підбирати колір відповідно до нумерації на полотні.

Починати знайомство з розмальовками за номерами краще зі зрозумілих простих сюжетів та компактних форматів. Це можуть бути краєвиди, квіти, тварини, риби, птахи. Коли основні техніки номерного живопису будуть у вас «у кишені», можна братися і за складніші роботи – портрети людей, складні твори архітектури тощо.

Ну ось Ви і отримали свою довгоочікувану коробку з набором для творчості "Картини за номерами". Що ж робити далі?

Вам потрібно підготувати робоче місце:

  • Вам знадобиться робочий стіл або мольберт. Поверхня повинна бути досить великою, щоб Ви мали можливість повертати картину і нічого не заважало Вашому творчому процесу.

Якщо Ви вже не вперше працюєте з даним видом творчості і розумієте, що Ви розфарбовуватимете картини за цифрами і далі – легше придбати мольберт. По-перше це дасть Вам відчуття себе як “справжнього художника”, по-друге – Ваше робоче місце буде завжди мобільним, ну і по-третє – мазки при такому способі виходять акуратнішими.

  • Так само потрібно тримати під рукою ганчірочку або губку, якщо ви в творчому пориві забруднили робочий стіл, краще швидко витерти. Адже акрилові фарби після висихання досить важко видаляються.
  • Вам знадобиться ємність із водою, для промивання кистей. Адже кожен новий колір повинен братися сухим і чистим пензлем. Якщо ж у Вас є діти, то краще скористатися склянкою-непроливайкою, так буде легко уникнути проливання та інших неприємних сюрпризів.

Техніка малювання:

Від світлого до темного.

Працюючи з білими, блакитними, жовтими, рожевими ділянками на самому початку, ви убезпечите себе від випадкових помилок. Адже перекрити іншим кольором або стерти пастельні відтінки в рази простіше, ніж зробити такі маніпуляції з темними або яскравими тонами.

Від великого до маленького.

Розфарбовування спочатку великих елементів картини допоможе уникнути помарок і ляпок, правильно розставити акценти, промалювати дрібні деталі, правильно виконати відблиски та мазки. Такий спосіб дозволяє легко зіставляти головні сенсові плями з "дрібницями" - закривши вазу і найбільші бутони в ній, вам буде набагато простіше розмістити поруч листя та дрібні суцвіття.

Від центру до країв.

Вибираючи цей спосіб зафарбовування полотна, ви не змажете вже нанесений малюнок необережним рухом руки. До того ж, художники-класики воліють розміщувати головний образ саме в середині полотна, чи то кошик із фруктами в соковитому натюрморті, чи колоритний млин у пасторальному пейзажі.

Зверху вниз.

Зафарбовуючи полотно зверху вниз, ви також не зітрете ліктем вже нанесені фарби. Вони висихатимуть у процесі малювання – верх полотна буде практично сухим, коли ви дійдете до його нижнього краю.

Всі ці способи прості, функціональні та логічні. Запам'ятати їх не важко, оскільки саме такі алгоритми дій продиктовані зручністю та здоровим глуздом. Ви можете вибрати одну методику чи комбінувати їх в одній картині.

Щоб забезпечити максимум комфорту та приємних вражень від процесу створення вашого шедевра номерного живопису, скористайтесь простими порадами досвідчених малювачів:

  • Кожну баночку з фарбою відкривайте безпосередньо перед малюванням, повільно знімаючи кришку, щоб її не пошкодити;
  • Перед нанесенням перевірте консистенцію фарби – за необхідності її можна обережно розмішати зубочисткою;
  • Після відкриття зберігайте фарби не більше 4 місяців, завжди щільно закриваючи кришку після використання та очищуючи краї від надлишків, що підсохли;
  • Якщо склад загуснув, можна додати кілька крапель чистої води і розмішати;
  • Забезпечте належний догляд за кистями – ретельно промивайте їх після використання, не залишайте інструмент у склянці з водою, не розмішуйте пензликами фарби, не очищайте пензлики побутовою хімією.

Використовуємо різні стилі у малюванні.

Далі, якщо це актуально в рамках мистецького задуму, можна поекспериментувати зі штрихуванням, малюванням крапками. Наприклад, передати фактурність нижньої шорсткої частини дощової хмари допоможе дрібне брижання крапок, а розсип ниток дощу реалістично зімітує короткі косі штрихи. Якщо ви хочете надати своєму шедевру професійну глибину та виразність, скористайтеся прийомами створення розмитих та чітких меж. Визначити місця, де необхідні злегка змащені грані або максимально чіткий контур можна, уважно розглянувши ці фрагменти на репродукції.

Нижче описані одні з найцікавіших та найкрасивіших стилів:

  • Пуантилізм - прийом створення картини шляхом нанесення множини дрібних точок, створює ефект світіння;
  • Колірний перехід - необхідно змити фарбу з пензлика, трохи його намочити і плавними рухами розмити різкий перехід між секторами;
  • Перистий перехід - легкими і швидкими мазками відретушуйте межу кольорів, поки вона не стане більш текстурною;
  • Легке покриття - розбавте фарбу водою і нанесіть її легким шаром по висохлій фарбі. У вас вийде ефект прозорості
  • Декорування - після завершення картини, додати деякі деталі, такі як: крапки, лінії і т.п. Вони допоможуть зробити вашу картину більш живою та яскравою.

Як оформити готову картину?

Акрилові фарби добре зберігають виразність та яскравість кольору, але вам напевно захочеться продовжити ці властивості якомога довше. Для цього потрібно знати чим покривають картини.

Готові полотна можна покрити акриловим лаком:

  • Швидкосохнучим матовим – для надання фактури, усунення відблисків та посилення яскравості відтінків;
  • Глянцевим – для додаткового блиску, гладкості;
  • Кракелюрним – для створення ефекту благородного старіння.

Покриття лаком додасть вашому шедевру лоску, захистить полотно від пилу, вицвітання та розтріскування.

Розміщення картин за номерами на стіні.

У процесі малювання мабудь кожен творець вже подумки кріпить картину на стіну і вона стає продовженням і акцентом інтер'єру. Приміщення можна візуально витягнути або розширити за допомогою розміщення картин, розписаних за номерами.

  • Стандартне розміщення в один ряд трьох вертикальних картин виглядає досить заповнено та гармонійно.
  • Не бійтеся експериментувати, в інтер'єрі так само добре виглядають вертикальні з горизонтальними картинами, так вони одночасно заповнюють велику поверхню стіни і розтягують у висоту і ширину стіни.
  • Розміщення по діагоналі так само відмінно доповнить і "подовжить" стіну Вашими шедеврами за номерами, які виглядатимуть, як художньо написані картини.

Останнім часом в моді оформляти стіну модульними композиціями, їх так само Ви можете створити самостійно з картин з каталогу, однієї тематики або однієї колірної гами, а може бути це буде просто один фрагмент, що повторюється, наприклад пара, червона парасолька або червоний шарф, а може бути море або вулиці Лондона, все на Ваш розсуд, можна комбінувати різну кількість картин, різні розміри та їх орієнтації.

Дотримуючись простих рекомендацій, картини довго милуватимуть око, а головне, що Ви це зробили самі!


Купити картини за номерами можна на нашому сайті klondike.com.ua