Поталь золота 2.5, 16 на 16 см, Manetti в асортименті

1
оцінили
Код: 04116

Безкоштовна доставка для замовлень від 1000 ₴

Відправимо швидко -> Відгуки4.9(1048)

від 235
  • від 224
    від
    1000
  • від 212
    від
    3000
Код: 04116

Безкоштовна доставка для замовлень від 1000 ₴

Відправимо швидко -> Відгуки4.9(1048)

Усі
Опис
Характеристики
Відгуки
Супутні
Переглянуті

  Вільна поталь 160 мм на 160 мм в конверті. Листи поталі лежать один на одному зі зміщенням для зручності відділення один від одного. Кожні 100 листів перекладені тонким папером.

У поталі Преміум відтінок поталі гарантовано однаковий в різних пачках, краї листів рівніші, менше дефектів листів. Поталь золото 2.5 має звичний для позолотника італійський світло-жовтий відтінок.

Поталь виробляється в п'яти варіантах товщини листа: суперлегка (супертонка),

легка (тонка),

середньої товщини,

важка (товста),

суперважка (супертовста).

Легка поталь приклеюється, простіше флікується, але позолотникам-початківцям блиску легкою поталлю досягти складніше, тому тонкій поталі віддають перевагу професіонали. Чим важче поталь, тим простіше нею досягти блиску, але тим складніше отримати гарні малопомітні стики листів (швів), виправити огріхи золочення. Вільна поталь в конверті більш популярна, так як більш економна за ціною. Підходить для більшості видів робіт, таких як: золочення дерев'яних виробів, стін, ліпного декору, стель і ін.

Листи поталі в п'ятисотках перекладені папером через сотню, лежать один на одному зі зміщенням для зручності відділення легким подувом в місце зсуву. Поталь в конверті відрізняється від поталю в книжці нижчою ціною з огляду менших матеріальних і трудових витрат виробництва. Поталь в конверті купують коли потрібна вигідна за ціною пропозиція (за меншу ціну отримати більше поталі).

Поталь в книзі 25 листів має сенс використовувати коли вимоги до рівномірності товщини листа принципові (наприклад, для золочення плоских поверхонь і скла), так як в силу технології виготовлення будь-якої поталі (розбивка механічним молотом) товщина листів по краях може незначно відрізнятися від товщини в центрі листа.

Склад поталі золото 2.5: 86% мідь + 14% цинк. Так як золота поталь має в складі мідь, то потрібен захист від окислення лаком. Найкраще цю функцію виконує шелак.


Порівняння відтінків поту

Характеристики

Tрансферная / вільна
Вільна
Поталь книга / конверт / рулон
Конверт
Виробник
Манетті (Manetti)
Розмір мм / см
160 х 160 мм
Колір поталі
Золото 2.5

Відгуки

Дуже добре
Добре
Нормально
Так собі
Погано