Акрилова фарба металік 70 мл, Premium Acrylic Paint, Cadence
від 99 ₴- від 96 ₴від1000 ₴
- від 92 ₴від3000 ₴
Лак для акрилових фарб, матовий, (115) 75 мл, Amsterdam, Royal Talens
273 ₴- 262 ₴від1000 ₴
- 245 ₴від3000 ₴
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 9
Акрилові фарби виготовляються із полімерів акрилових кислот. Склад акрилових фарб – пігмент, вода та сполучна речовина. Акрил чудово розбавляється водою, оскільки є водно-дисперсною фарбою.
Останнім часом популярність акрилових фарб ще більше зросла, зараз художники все частіше вважають за краще купити акрилові фарби замість класичних олійних чи акварельних. Це пов'язано з універсальністю застосування акрилу та його властивостями.
Акрилові фарби можуть використовуватися для розпису дерев'яних іграшок, розпису ляльок, а також використовуються при роботі зі шкірою та тканиною. Створюються чудові картини. Акрил підходить для малювання на багатьох поверхнях. А при необхідності отримати індивідуальний тон або перемішати тони, можна розбавити фарбу водою. У такому стані можна малювати на металі, дереві, полотні, картоні, папері та навіть на тканині.
Акрилові фарби розрізняються за видами робіт, для яких призначені:
Які використовувати кисті?
Для акрилового живопису краще вибрати кисті зі штучним ворсом (синтетика), щетинні. Жорсткість ворсу – середня та висока. М'які натуральні кисті не підходять, тому що акрилова фарба досить важка, і мазки вийдуть безформними та різного розміру, контролювати їх важко. В арсеналі бажано мати чотири кисті круглої та плоскої форми різної товщини, а також мастихін.
Скільки часу висихають акрилові фарби?
Акрил висихає дуже швидко. Тому якщо у вас акрилові фарби в тюбиках, вичавлюйте потроху, якщо в баночках, то відразу ж закривайте їх кришкою якомога щільніше. Якщо ви використовуєте звичайну палітру із пластику, час від часу збризкуйте її з пульверизатора водою, щоб у повітрі над фарбами висіли крапельки води. Тоді акрил підсихатиме повільніше. Також можна використовувати спеціальні сповільнювачі висихання.
Чи потрібні спеціальні розріджувачі та інші спеціальні добавки?
Акрил можна розводити і холодною чистою водою, але краще, якщо під рукою виявляться спеціальні медіуми та сповільнювачі висихання, які полегшують роботу з фарбою. Додавання медіуму робить акрил еластичним та тягучим. Він рівно лягає на основу і зберігає насиченість кольору. Уповільнювачі дозволяють довше зберегти акрил у робочому стані, щоб можна було виправити помилки. Медіуми та сповільнювачі змішують у фарбу строго за інструкцією виробника.
Якщо для розведення акрилу ви використовуєте воду, то вона має бути чистою та прохолодною. Характеристики фарби змінюються від обраної пропорції.
У пропорціях 1:1 підходить для перших шарів, покращується текучість фарби, і вона добре лягає, не накопичуючись на пензлі;
У пропорціях 1:2 застосовуються для вторинних шарів, фарба рівномірно розподіляється, створюючи гладке покриття;
У пропорціях 1:5 використовується для лесування, акрил створює міцний напівпрозорий шар, оскільки пігмент легко проникає у пори поверхні.
Як змішувати акрилові фарби?
Щоб отримати нові відтінки, змішувати акрилові фарби можна за тим самим принципом, що й масляні, набрати два або кілька кольорів і перемішувати до однорідного відтінку. Правильно поєднувати фарбу в необхідних пропорціях допомагають спеціальні таблиці. Ще один спосіб змішування: поверх добре підсохлого шару накладають другий - прозорий, використовуючи інший колір. Таким чином, можна досягти дуже цікавого ефекту: основний колір буде просвічувати крізь верхній шар. Цей спосіб вимагає певних навичок та знання техніки лесування. Що стосується кількості змішаного відтінку, то завжди краще змішати трохи більше, ніж потрібно. Тоді у вас буде можливість непомітно виправити недоліки після висихання.
Існує кілька технік малювання акриловими фарбами:
Також у сучасному світі популярні такі види манікюру для нігтів. На нігтях з'явилася можливість малювати цілі композиції у незвичному стилі для людей. Квіти, намальовані акрилом, надають ще більше вишуканості, жіночності та ніжності володарці такого манікюру.
Акрилові фарби швидко висихають на повітрі, тому їх варто зберігати щільно закритими.
Переваги та недоліки акрилу.
Акрил - дуже затребуваний серед сучасних живописців вид художніх матеріалів. Його популярність пояснюється численними перевагами цього різновиду фарб:
Невеликих недоліків акрилу всього два: По-перше, нанесена на грунт фарба з часом злегка темніє. А по-друге, через її швидке висихання художнику буває дуже складно внести корективи у свою роботу при виявленні помилок.
Відомі художники, що працювали в акриловій техніці.
Серед відомих художників, які використовували акрил у своїй роботі, є багато всесвітньо відомих особистостей. Величезний внесок у популяризацію акрилового живопису зробили:
Поради художникам.
Купити за гарною ціною, не дорого, дізнатися про види фарб та переваги можна у нас на сайті. Чекаємо на Ваші замовлення !)