Дзеркальна поталь, суперпоталь, глянсова поталь, японська поталь, полімерна поталь, поліментна поталь.
Трансферна дзеркальна поталь. як і листова дзеркальна поталь з обох боків золотого кольору (золота з відкритого боку та з боку плівки). Застосовується переважно для позолоти плоских поверхонь та золочення рельєфу по верхах.
Відмінності та переваги від звичайної поталі:
- дзеркальна поталь немає у складі міді , тому не окислюється і вимагає захисту лаком від окислення.
- Листи дзеркальної поталі на відміну від звичайної поталі мають більш високий власний блиск, жорсткість листа вище; Це дозволяє досягти високого блиску позолоти навіть за слабкої підготовки поверхні. Відносна "жорсткість" дзеркальної поталі все ж таки не ускладнює процес приклеювання листа - досить відлипа будь-якого клею для поталі.
Покривати водним лаком або шелаком (перед нанесенням інших лаків бажано зробити прошарок шелаку). Лак наноситься лише для захисту від механічних пошкоджень
Застосовується для різних видів робіт: золочення ікон, іконостасів, позолоти меблів, декор інтер'єру приміщень, будь-яких предметів - статуеток, багетів, рамок, карнизів і т.д.
Також поталь застосовують у живопису, декупажі та інших прикладних техніках, при золоченні картин і предметів, щоб імітувати справжнє золото.
Можна комбінувати трансферну дзеркальну поталь з листовою дзеркальною поталлю та ватою для золочення. Для плоских місць використовувати трансферну поталь, а для рельєфу - дзеркальну листову поталь або вату для золочення.